Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Popielżyn Górny

Popielżyn Górny, mazowieckie

  • 269 000 zł
  • 14 835 m²
  • 18,13 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Wychódzki

Skontaktuj się

Działka rolna Popielżyn Górny

Popielżyn Górny, mazowieckie

zaktualizowane:
8 maja 2026

269 000 zł

14 835 m²

18,13 zł/m²

Działka rolna Popielżyn Górny

Zaktualizowane: 8 maja 2026

269 000 zł 14 835 m² 18,13 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 269 000 zł (18,13 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 14 835 m²
  •   kształt: nieregularny; pusta, zalesiona
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: MB-Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MBN-GS-1534-39

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa działka 1,5 ha przy rzece Wkra - Popielżyn Górny, gm. Joniec

Marzysz o kontakcie z naturą i weekendowym wypoczynku w ciszy i spokoju? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni około 1,5 ha, położoną w malowniczej miejscowości Popielżyn Górny, w gminie Joniec, powiat płoński, województwo mazowieckie.

Główne atuty nieruchomości:

Cisza i prywatność - częściowo zalesiona działka w otoczeniu lasu. (...)

Agent

Łukasz Wychódzki

884 889...

884 889 301

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Wychódzki

884 889...

884 889 301

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Wychódzki

Zostaw telefon, oddzwonimy